מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 12:
21,000 - €24,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela castellana, s.XV. La Imposición de la casulla a San Ildefonso. Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 96 x 70 x 20 cm. Policromía de época posterior.