מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 6:
Escuela española, s.XVII. San Miguel Arcángel . Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 42 x 17 x 15 cm.
1,400 - €1,700
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד