מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 1:
450 - €550
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela española, s.XVIII. Santa Ana enseñando a leer a la Virgen. Escultura en madera tallada y policromada. 29 x 13 x 9,5 cm.