מכירה פומבית 21SA Septembers Art Auction
Sala Retiro
28.9.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 288:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.9.21 בבית המכירות Sala Retiro

GENARO LAHUERTA (1905-1985) Pintor valenciano
ESTUDIO DE UN DESNUDO
Dibujo de 44 x 33.5 cm.
Firmado a lápiz en el margen derecho. Le falta el ángulo inferior derecho del papel.
Enmarcado con polietileno: 62.7 x 43 cm.

Estimación Artprice: 200€