מכירה פומבית 413 חלק א' Painting and Decorative Arts
Ansorena
29.9.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 224:

JOSE DIAZ (1930 / 1990)
Paisaje abstracto, 1962

נמכר ב: €400
180
עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 29.9.21 בבית המכירות Ansorena

Paisaje abstracto, 1962
Óleo sobre lienzo
62,5 x 100 cm

Firmado y dedicado en el ángulo inferior derecho