מכירה פומבית 3
Asian Art, Important Private Collections
Experantic
צור קשר עם בית המכירות
28.7.21
SAN ANTONI MARIA CLARET 08025 Barcelon, Spain, ספרד
הדגמת מכירה
פריט 149:
Tapis tribal en laine polychrome à décor de motifs traditionnels .365 x 114 cm |
1,000
€1,000 - €1,200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד