Auction 4
July's Auction
Jul 7, 2021
Carrer del Rosselló, nº229, 08008 Barcelona (Spain)
Terms of sale
View demo
LOT 321:
Escuela española siglo XIX. Retrato masculino, óleo sobre tabla, 31,50x22,50 cm. |
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only