Auction 4 July's Auction
Jul 7, 2021
Carrer del Rosselló, nº229, 08008 Barcelona (Spain)

LOT 292:

320
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only

Escuela francesa siglo XIX. Caballero, escultura en bronce, 59 cm. alt.