מכירה פומבית 290
June's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
15.6.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 42:
עמלת בית המכירות: 18%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Pablo Ruíz Picasso (Málaga, 1881-Mougins, Francia, 1973) Sin título. Litografía firmada en plancha y numerada 126/200 a lápiz. 57 x 38 cm.