מכירה פומבית 290
June's Auction
15.6.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 24:
Escuela colonial, México, s.XVIII. Santo Domingo de Guzmán penitente. Óleo sobre tabla. 27 x 22,5 cm.
עמלת בית המכירות: 18%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד