מכירה פומבית 290
June's Auction
15.6.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 13:
Escuela italiana, s.XVIII. Virgen con Niño. Óleo sobre cobre. 21 x 17,5 cm. |
עמלת בית המכירות: 18%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela italiana, s.XVIII. Virgen con Niño. Óleo sobre cobre. 21 x 17,5 cm.