Auction 4
June Auction
Jun 17, 2021
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona, Spain
Terms of sale
View demo
LOT 42:
Escuela italiana del siglo XVII. Ecce Homo.Óleo sobre lienzo. Reentelado. 61 x 49 cm.
1,200
Buyer's Premium: 19.5%
VAT: 21% On commission only