מכירה פומבית 10
24.9.20
(הזמן המקומי שלך)
ספרד
Calle Jorge Juan, 83 duplicado. 28009 Madrid, Spain
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 422:
INDIA. Lote 52 monedas de fanam. Mysore. S. XVIII. De MBC+ a EBC. |
נמכר ב: €1,000
900
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד