מכירה פומבית 10
24.9.20
(הזמן המקומי שלך)
ספרד
Calle Jorge Juan, 83 duplicado. 28009 Madrid, Spain
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 415:
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
FRANCIA. Carlos VI. Escudo de oro (1380-1422). A/ KAROLVS DEI GRACIA FRANCORVM REX. R/ XPC REGNAT XPC IMPERAT VINCIT. FR-29. EBC-/MBC+.