מכירה פומבית 10
24.9.20 (הזמן המקומי שלך)
ספרד
 Calle Jorge Juan, 83 duplicado. 28009 Madrid, Spain

פריט 5:

נמכר ב: €100
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

BILBILIS. As. A/ Cabeza masculina a der., delante delfín, detrás signo ibérico S. R/ Jinete con lanza a der.; debajo ley. ibérica BiLBiLIS. AE 14,4 g. CNH-2. I-254. ACIP-1569. Pátina verde. EBC-.