De la Soler y Llach
7.11.24
Hotel Meliá Madrid Serrano. Claudio Coello, 139 Madrid, Spania
Licitația a luat sfârșit

LOT 1037:

Preț de început:
Comision casă de licitații: 23%
7.11.24 at Soler y Llach
tag-uri:

MONEDAS HISPÁNICAS. Semis. 27 a.C.-14 d.C. ÉPOCA DE AUGUSTO. CARTAGONOVA (CARTAGENA, Murcia). Anv.: AVGVSTVS DIVI. F. Cabeza laureada de Augusto a derecha. Rev.: C. VAR. RVF. SEX. IVL. POL. II VIR. Q. Instrumentos sacerdotales. 7,70 grs. AE. Pátina verde. AB-594; ACIP-3138. MBC.