מכירה פומבית 24EA
Sala Retiro
31.1.24
Madrid, ספרד

פריט 214:

90
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 31.1.24 בבית המכירות Sala Retiro

JOSE SANTIAÑEZ (1922) Pintor barcelonés
Acrílico sobre papel
Sin enmarcar.
Roto.
Firmado y fechado en el ángulo inferior derecho en 1951.

58,5 cm.x 42 cm.