מכירה פומבית 24EA
Sala Retiro
31.1.24
Madrid, ספרד

פריט 15:

ESCUELA ESPAÑOLA, SIGLO XIX-XX
Óleo sobre tablex

נמכר ב: €75
75
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 31.1.24 בבית המכירות Sala Retiro

Óleo sobre tablex
Firmado con iniciales E.S. en el ángulo inferior derecho.
Enmarcado, ligeros deterioros.
55 cm.x45 cm.