מכירה פומבית 23NA November Art Auction
Sala Retiro
22.11.23
Madrid, ספרד

פריט 45:

נמכר ב: €40
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.11.23 בבית המכירות Sala Retiro

LUCIANO MARTIN (S. XX)
Dibujo a lápiz de colores sobre papel
Firmado y fechado 1973 en el ángulo inferior derecho.
Enmarcado con cristal

50 cm.x 41 cm.