מכירה פומבית 23SA Septembers Art Auction
Sala Retiro
14.9.23
Madrid, ספרד

פריט 2:

ESCUELA ESPAÑOLA S.XIX Óleo sobre lienzoLigeros desperfectos superficiales.
Con ...

נמכר ב: €275
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 14.9.23 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA S.XIX
Óleo sobre lienzo
Ligeros desperfectos superficiales.
Con marco de madera dorada.

110 cm.x 90 cm.