מכירה פומבית 23MZA Subasta de Arte de Marzo
Sala Retiro
22.3.23
Madrid, ספרד

פריט 193:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.3.23 בבית המכירות Sala Retiro

JUAN PABLO PEREZ VACAS
ABSTRACCIÓN
Técnica mixta sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho.
50 cm.x 60 cm.