מכירה פומבית 23MZA Subasta de Arte de Marzo
Sala Retiro
22.3.23
Madrid, ספרד

פריט 19:

60
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.3.23 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA (S. XX)
CALLE DE UN PUEBLO
Óleo sobre lienzo
Firma ilegible en el ángulo inferior.
Con marco de madera tallado en su color.

66 cm.x 115 cm.