מכירה פומבית 23MZA Subasta de Arte de Marzo
Sala Retiro
22.3.23
Madrid, ספרד

פריט 3:

נמכר ב: €55
55
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.3.23 בבית המכירות Sala Retiro

YOLANDA SÁNCHEZ FERNÁNDEZ (S. XX)
CASTILLA
Óleo sobre lienzo
Firmado y fechado en 2010 en el ángulo inferior derecho. Titulado al dorso.
Enmarcado
91,50 cm.x 133,50 cm.