מכירה פומבית 23EA January Art Auction
Sala Retiro
25.1.23
Madrid, ספרד

פריט 219:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.1.23 בבית המכירות Sala Retiro

VIRGEN CON EL NIÑO, SIGUIENDO MODELOS DE MALINAS, S.XIX
Madera tallada y policromada con decoración dorado al mixtión
Faltas y restauraciones.
49 cm.x 14 cm.x 20 cm.