מכירה פומבית 23EA January Art Auction
Sala Retiro
25.1.23
Madrid, ספרד

פריט 205:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.1.23 בבית המכירות Sala Retiro

ABANICO FRANCÉS, SIGLO XIX.
Varillaje en nácar con decoración calada de rocallas doradas
País pintado con escenas galantes.
En abaniquera

30 cm.x 53 cm.