מכירה פומבית 23EA January Art Auction
Sala Retiro
25.1.23
Madrid, ספרד

פריט 35:

נמכר ב: €100
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.1.23 בבית המכירות Sala Retiro

JESÚS ASENSIO IBÁÑEZ (Valladolid, 1866 - Santa Cruz, 1945)
PAISAJE DE CORNELLÁ EN UN DÍA DE INVIERNO
Óleo sobre tabla
 Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
Al dorso firmado y titulado.
Enmarcado.

38 cm.x 45 cm.