מכירה פומבית 23EA January Art Auction
Sala Retiro
25.1.23
Madrid, ספרד

פריט 21:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.1.23 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA S. XIX
PAISAJE CON RIO
Óleo sobre lienzo
 Ligeras pérdidas en el lienzo.
117x 176,50 cm.