מכירה פומבית 23EA January Art Auction
Sala Retiro
25.1.23
Madrid, ספרד

פריט 19:

נמכר ב: €130
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.1.23 בבית המכירות Sala Retiro

ISMAEL BLAT (Benimamet, Valencia, 1901-1976)
PAREJA DE ANCIANOS
Carboncillo sobre papel
Firmado en el ángulo inferior derecho.
Enmarcado.

49x 62