מכירה פומבית 22DA Art December Auction
Sala Retiro
21.12.22
Madrid, ספרד

פריט 45:

2,800
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.22 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA TOLEDANA S.XVII
SANTA TERESA
Madera Tallada, estofada, dorada y policromada
Con faltas
80 cm.