מכירה פומבית 22DA Art December Auction
Sala Retiro
21.12.22
Madrid, ספרד

פריט 42:

PAISAJE MONTAÑOSO CON CAMPESINOS. S. XIXÓleo sobre lienzoSin firmar.
Reentelado. ...

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.22 בבית המכירות Sala Retiro

PAISAJE MONTAÑOSO CON CAMPESINOS. S. XIX
Óleo sobre lienzo
Sin firmar.
Reentelado.
Medidas:
59 x 51,5 cm
Enmarcado:

67 cm.x 59 cm.