מכירה פומבית 22DA Art December Auction
Sala Retiro
21.12.22
Madrid, ספרד

פריט 41:

1,900
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.22 בבית המכירות Sala Retiro

SAN ANTONIO CON EL NIÑO, ESCUELA ESPAÑOLA SIGLO XVII
Escultura de madera tallada, policromada y dorada
54 cm sin peana
78 cm con peana
Presenta pérdidas.