מכירה פומבית 22DA Art December Auction
Sala Retiro
21.12.22
Madrid, ספרד

פריט 22:

נמכר ב: €160
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.22 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ITALIANA S. XIX
SANTA CATALINA
Pastel y acuarela sobre papel
40 cm. x 26 cm.
Enmarcado con marco de cristal y marco de madera tallada y dorada, desperfectos.

55 cm.x 41 cm.