מכירה פומבית 22DA Art December Auction
Sala Retiro
21.12.22
Madrid, ספרד

פריט 4:

נמכר ב: €350
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.22 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA HOLANDESA S.XX
LA CAZA DEL JABALÍ
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho ilegible.
70 x 97 cm el lienzo.
Con marco de madera tallada de moldura rizada.

90 cm.x 116 cm.