מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 190:

ESCUELA ESPAÑOLA S. XIXSAN RAIMUNDO Y SAN ISIDORO
Sanguinas sobre ...

נמכר ב: €250
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA S. XIX
SAN RAIMUNDO Y SAN ISIDORO

Sanguinas sobre papel
Restos de firma.
Sin enmarcar.

54 cm.x 40 cm.