מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 188:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA SIGLO XIX-XX
LOTE DE TRES ACUARELAS CON REPRESENTACIONES DE MARINAS Y ESCENAS COSTERAS.
Acuarela y tinta sobre papel
Sin enmarcar.
Una de ellas fechada en 1880.

19,5 cm.x 27 cm.