מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 168:

נמכר ב: €20
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

PABLO RODRIGUEZ SUY (Santa Elena, Jaen, 1950)
PAISAJE COSTERO
Acuarela sobre papel.
Firmado en el ángulo inferior y fechado en 1983.
14 x 16 cm el papel.
Enmarcado con cristal

36 cm.x 42 cm.