מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 50:

BODEGÓN CON JAULA, AÑOS 50
Óleo sobre lienzo.

נמכר ב: €100
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

BODEGÓN CON JAULA, AÑOS 50
Óleo sobre lienzo.
Sin firmar.
Enmarcado con marco de madera.