מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 46:

נמכר ב: €275
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA S.XIX
JOVEN CON MANTILLA
Óleo sobre lienzo
61 x 34 cm el lienzo.
Con marco de madera tallada y dorada.
Reentelado.
Marco con desperfectos

74 cm.x 46 cm.