מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 33:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

JOSÉ MARÍA MARTÍNEZ TENDERO (1947)
RETRATO ABSTRACTO
Óleo sobre tabla
Firmado en el ángulo inferior derecho.
Placa con nombre del artista en parte inferior.
Enmarcado.
60x44cm sin marco.

87 cm.x 72 cm.