מכירה פומבית 22JLA
July Art Auction
Sala Retiro
צור קשר עם בית המכירות
20.7.22
Madrid, ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 34:
175
עמלת בית המכירות: 21%
GYULA FELEDY (1928-2010)
VISTA DE PUEBLO
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho.
Al dorso, antigua etiqueta con el nombre del pintor.
60 cm.x 80 cm.