מכירה פומבית 22JLA July Art Auction
Sala Retiro
20.7.22
Madrid, ספרד

פריט 4:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף

ESCUELA INGLESA S.XVIII
BATALLA NAVAL
Óleo sobre lienzo
Con marco de madera ebonizado.
Deterioros.

37 cm.x 62,5 cm.