מכירה פומבית 21DA Decembers Art Auction
Sala Retiro
22.12.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 136:

נמכר ב: €325
275
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.12.21 בבית המכירות Sala Retiro

JACQUES HENRY GUYOT (1940) Pintor francés
ARLEQUIN
Tinta sobre papel de 42 x 26cm.
Firmado Guyot
Enmarcado.