מכירה פומבית 21DA Decembers Art Auction
Sala Retiro
22.12.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 130:

נמכר ב: €650
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.12.21 בבית המכירות Sala Retiro

FRANCISCO BORES (Madrid, 1898 - París, 1972)
"PAISAJE ROCOSO"
Óleo sobre ilienzo
26 x 35 cm
Sin firmar
Procedencia: Familia del artista