מכירה פומבית 21DA Decembers Art Auction
Sala Retiro
22.12.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 103:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.12.21 בבית המכירות Sala Retiro

DOMENICO FONTANA (1543 - 1607)
ERECCIÓN DEL OBELISCO DEL VATICANO
Pareja de grabados en dos piezas de 54 x 116cm. (huella de 49 x 110cm.)
Edicion Joan Blaeu, Amsterdam 1663. Impresión del s.XX.
Enmarcados