פריט 9:
NIÑO JESÚS FLAMENCO, S. XVIIIMadera tallada y policromada de 18 cm.Con sello de ...
עוד...
|
|
|
נמכר ב: €375
מחיר פתיחה:
€
250
עמלת בית המכירות: 21%
למידע נוסף
|