מכירה פומבית 21CPRIV
EXTRAORDINARY AUCTION: PAINTING, MAY 18th
Sala Retiro
צור קשר עם בית המכירות
18.5.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 41:
SIN TÍTULO
נמכר ב: €60
35
עמלת בית המכירות: 21%
SIN TÍTULO
ESCUELA CONTEMPORÁNEA SIGLO XX
SIN TÍTULO
Técnica mixta sobre lienzo pegado a tabla de 96 x 130 cm
Con manchas. Sin marco.