מכירה פומבית 002F21A ART AUCTION
Sala Retiro
25.2.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 14:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.2.21 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA, S.XIX Personajes en la pradera. Majos y majas Óleo sobre lienzo 145 x 83 cm. Firmado Eugenio Lucas en el ángulo inferior derecho. Con marco de madera tallada y dorada.