LOT 34:
Boy's Head Wearing Cap Bank
Sold for: $325
$
60
$125 - $175
Buyer's Premium: 27.5%
Boy's Head Wearing Cap Bank
Probably Bernhard Bloch (BB). Austrian - Circa Early 1900's.
Condition: Pristine with Strong Patina.