מכירה פומבית 115 חלק ב' Day 2
Auktionshaus Mehlis
30.8.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 1758:

Brillantanhänger

נמכר ב: €200
180
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 30.8.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Brillantanhänger
Brillantanhänger
um 1980, Weißgold gestempelt 585, besetzt mit vier Brillanten von zusammen ca. 0,3 ct, in Krappenfassung, Maße ca. 15 x 8 mm, G ca. 0,9 g.
Brilliant pendant
circa 1980, white gold stamped 585, set with four brilliant-cut diamonds totalling ca. 0.3 ct, in prong setting, dimensions ca. 15 x 8 mm, weight ca. 0.9 g.