מכירה פומבית 115 חלק ב' Day 2
Auktionshaus Mehlis
30.8.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 1701:

Uhrenständer Kinderreigen

נמכר ב: €50
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 30.8.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Uhrenständer Kinderreigen
Uhrenständer Kinderreigen
deutsch, Ende 19. Jh., Eisenguss goldbronziert, Altersspuren, H 18 cm.
Watch stand, children's round dance
German, late 19th century, cast iron, gold-bronzed, signs of age, h 18 cm.